ראשי ❭ גלריית המרפאה

גלריית המרפאה

תמונה אחת שווה 1000 מילים. בטח כשמדובר על ידידינו הטובים ביותר. ריכזנו עבורכם כמה תמונות מהפעילות השוטפת במרפאה ואיך אפשר בלי מספר תמונות של המטופלים האהובים שלנו.

רועים קווקזים קטנים

רועים קווקזים קטנים

אירוע מקסים שקרה במרפאה שלנו! לקוח עם שני רועים קווקזים, נקבה ״אסטי״ וזכר ״ברון״ שבמעשה האוהבים העמידו 14 צאצאים שבאו הבוקר לבדיקה ראשונה ותילוע. האב הגיע והאמא נחה בבית. יש לכם גורים חדשים? חשוב שתבואו לבדיקה ראשונה
גור כלבים שנפל לזפת

גור כלבים שנפל לזפת

מקרה קשה עם סוף טוב. 😸 השבוע הגיע למרפאתנו מקרה של גור כלבים שנפל לתוך זפת. הזפת הדביקה את כל חלקו התחתון של גופו, לאחר שעות של עבודה קשה על ידי ד"ר שירה ויונית (טכנאית וטרינרית) הן הצליחו להסיר את כל הזפת (בעזרת שימוש בסולר). אנו שמחים לבשר כי הגור השתחרר כשהוא הולך אוכל ומרגיש מצוין.
מייפל מצחצחת שיניים

מייפל מצחצחת שיניים

הכירו את מייפל: פומרניאן בת 4 חודשים שמטופלת בסניף ערד. חשוב להרגיל גורים מגיל צעיר לציחצוח שיניים, מייפל מאוד אוהבת את מברשת השיניים שלה!
מקרה קליני במרפאה

מקרה קליני במרפאה

מקרה קליני מהמרפאה: השבוע הגיע למרפאתנו הכלבלב ג' לאחר שבמהלך משחק נכנס לרגלו מקל של שיפוד. הבעלים ניסו לשלוף את המקל אך המקל נשבר בתוך הרגל, כתוצאה מכך נשארה חתיכת עץ שגרמה לכאב ונפיחות באזור. לשמחתנו הצלחנו בניתוח להוציא בשלמות את החתיכה שנותרה. חשוב לציין כי לא מומלץ לשלוף לבד דברים שנתקעו בגוף אלא לפנות מיד לוטרינר. שליפה עצמאית יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך כתוצאה מהשליפה.
השלמת סדרת חיסוני משושה

השלמת סדרת חיסוני משושה

עוד יום שמח בבית החולים הוטרינרי בדרום! משפחת וויילר עם הכלב "אנטק" הגיעו להשלמת סדרת חיסוני משושה בסניף ביאליק.
טופי באה לבדיקה ראשונית

טופי באה לבדיקה ראשונית

טופי - פקינזית בת חודשיים באה לבדיקה ראשונית בסניף ביאליק. 🐩 בבדיקה ראשונית עושים בדיקה מקיפה על מנת להעריך את המצב הבריאותי של הגור וקובעים את תוכנית החיסונים. בדיקה שיגרתית פעם בשנה מאוד חשובה. מחכים לכם!
יוקי הגורה

יוקי הגורה

יוקי גורונת השוקלת 700 גרם בלבד הגיעה למרפאתנו כשהיא במצב קשה מאוד: מיובשת, חיוורת, היפוגליצימית והיפותרמית. כולם היו בטוחים כי מאוחר מידי ולא ניתן להצילה. אך קרה נס ולמרות מצבה הקשה יוקי לאחר טיפול אינטנסיבי מתחילה להראות סימני התאוששות ואפילו התחילה לאכול מעט לבד. חשוב לציין כי במקרים של גורים יש להתייחס אליהם כמו אל תינוקות, כלומר לדאוג לחימום, סביבה מוגנת וכמובן במידה והם מפסיקים לאכול, להגיע מיד לוטרינר! חג חנוכה שמח מלא ניסים ומעשיים טובים לכולנו!
אבנים בדרכי השתן

אבנים בדרכי השתן

הוצאנו את האבנים האלו משלפוחית שתן של כלבה שהגיעה אלינו למרפאה. אבנים בדרכי השתן הינה תופעה נפוצה הן בכלבים והן בחתולים והיווצרותם יכולה לגרום לחסימת שתן. אבנים בדרכי השתן יכולים להיווצר ממספר סיבות, לרוב סיבות אלו גורמות לשינויים ברמת החומציות של השתן, שקיעה של קריסטלים ובהמשך היווצרות של אבנים. דוגמאות לסיבות של שינויים ברמת חומציות הן: תזונה, דלקות בדרכי השתן, מטבוליזם ספציפי של אותו הכלב, גנטיקה ועוד... חשוב לציין כי חסימת שתן הינה מקרה חירום ויש לפנות מיד לוטרינר המטפל.
סמנטה ווינסנט

סמנטה ווינסנט

סמנתה ווינסנט הגיעו למרפאתנו לבדיקה שגרתית ופדיקור מניקור (גזירת ציפורניים). מדובר בשני אחים מקסימים מגזע בריטי x סקוטי שלא נפרדים לעולם.
ויטה - מלענים

ויטה - מלענים

מקרה קליני - "ויטה" המקסימה הגיעה למרפאתנו בטענה שמתקשה לאכול ועושה תנועות מוזרות עם הפה. "ויטה" הורדמה ועברה בדיקה יסודית של חלל הפה על ידי ד״ר אלי. בבדיקה נמצאו מספר מלענים שהפריעו לה לאכול. אנו שמחים לעדכן שההתאוששות מהפרצודרה הייתה מהירה והיא חזרה לאכול בתאבון. לקוחותינו היקרים אנא הימנעו מלתת ליקרכם להסתובב באזורים עם עשבייה יבשה.
צ'ילי החתול

צ'ילי החתול

"צ׳ילי" המתוק הגיע למרפאתנו בטענה שמתקשה במתן צרכים, מיילל תוך כדי ונכנס ויוצא מהארגז מספר רב פעמים ביום. לאחר בדיקה פיסקלית מלאה, צילום רנטגן ובדיקת שתן התברר כי "צ׳ילי" סובל מעצירות כנראה עקב הצטברות שיער במעי. אנו שמחים לעדכן כי לאחר מתן נוזלים ומשחה מיוחדת, "צ׳ילי" החלים לחלוטין. לקוחותינו היקרים, בעיות במתן צרכים היינן מקרה חירום ויש לפנות מיד לוטרינר המטפל!
טום החתול

טום החתול

"טום", חתול חמוד שנמצא בקיבוץ בית קמה על ידי ירדן, הגיע אלינו כאשר רגלו הקדמית משותקת ובשל כך נגררה על האדמה. כתוצאה נוצר פצע תמידי, אשר הפריע בתפקוד היומיומי. בלית ברירה "טום" עבר קטיעה של הרגל. ירדן מספרת ש"טום" מרגיש הרבה יותר טוב ואפילו מטפס על עצים!
צינצילה בניתוח קיסרי

צינצילה בניתוח קיסרי

מקרה מהמרפאה: הצ'ינצ'ילה שבתמונה, שמה "סימי" והיא בת כמעט שנתיים. זאת ההמלטה השנייה שלה וגם הפעם, כמו בהמלטה הראשונה, הגור היה מאוד גדול והיא עברה ניתוח קיסרי. תקופת ההריון של צ'ינצ'ילה היא 111 ימים בממוצע והגורים נולדים מכוסים בפרווה (עם שיניים!!). מאחלים מזל טוב!
אליזבת והאבטיח

אליזבת והאבטיח

מקרה מהמרפאה: "אליזבת" הגיעה לד״ר אלירן ביום שבת בקריאת חירום לאחר שבלעה חתיכת אבטיח גדולה. בעליה שמו לב כי אליזבת מתקשה לבלוע ונושמת בכבדות. ד״ר אלירן ביצע צילום רנטגן ובדיקה בהרדמה שהראו שאכן ישנה חתיכת אבטיח תקועה בושט. אנו שמחים להודיע שחתיכת האבטיח חולצה בהצלחה ואליזבת המתוקה חזרה הביתה שמחה ומאושרת :)
1