ראשי מאמרים כיצד בוחרים מזון לבעל החיים?

כיצד בוחרים מזון לבעל החיים?

כיצד בוחרים מזון לבעלי חיים

כשבעלים של כלב או חתול מעוניינים לרכוש מזון איכותי לחיית המחמד שלהם, הם מרגישים מבולבלים ובצדק. קשה להבין מרשימת המרכיבים ומאנליזת המזון האם האוכל הינו איכותי.

ההבלבול נובע מסיבות רבות לדוגמא: אחוזי השומנים חלבונים ופחמימות רשומים לעתים כמינימום או מקסימום אך לא מצוינים ערכים מדויקים.

חשוב לרכוש מזון המיוצר על ידי חברה מוכרת ובעלת מוניטין, המשקיעה במחקר ופיתוח, בקרה ואבטחת איכות.

יש להימנע ממזון המיועד לכל הגילאים. הצרכים של חיות המחמד משתנים בגילאים השונים: גורים, בוגרים, גיל מתקדם... ולפיכך הם זקוקים למזון שונה בהתאם לצרכים של כל גיל.

אם המזון מיוצר בארה"ב חשוב לחפש את אישור ה AAFCO - Association of American Feed control officials

אנו שמחים לבשר על מזון חדש שהגיע אלינו, לבית החולים – VetEssentials של חברת Hills. המזון פותח כחלק מתוכנית למניעת מחלות. בבית החולים הוטרינרי אנו שמים דגש על רפואה מונעת, מניעת מחלות פוטנציאליות עתידיות. והרעיון במזון - מניעת תחלואה ולא טיפול במחלות קיימות! ולכן, במזון מספר מרכיבים ייחודיים שמסייעים במניעת מחלות שונות.

  1. בריאות הפה- כופתאות גדולות בעלות מבנה מיוחד המסייע בניקוי השיניים, הפחתת כמות רובד החיידקים ומניעת הצטברות אבן שן. כמו כן- רענון ריח הפה. מוכח קלינית.
  2. מערכת העיכול-  המזון תומך בבריאות מערכת העיכול דרך אספקת חלבונים בעלי אחוז נעכלות גבוה ואיזון מדויק של הסיבים התזונתיים.
  3. עור ופרווה- תכולה גבוהה של חומצות שומן ואומגה 6, מסייעת בקידום בריאות העור והפרווה.
  4. מניעת השמנה- רמות מתאימות של חלבון ושומן למניעה של השמנת יתר.
  5. מערכת החיסון- המזון לגורים, מכיל נוגדי חמצון. ורמה גבוהה של ויטמין E התומכים במערכת החיסון. המזון למבוגרים מכיל רמה מפוקחת של נתרן וזרחן התומכת בבריאות האיברים הפנימיים בדגש על הכליות.

המזון, VetEssentials, מיוצר על ידי החברה הוותיקה Hills Science Plan הקיימת בשוק מזה 70 שנים. החברה התחילה את דרכה בשלהי שנות ה-30 כאשר פיתחה מזון מיוחד לכלב נחייה של אדם עיוור אשר חלה במחלת כליות. מאז החברה משקיעה מאמצים רבים במחקר ופיתוח של מזון לחיות המחמד שלנו.

צוות בית החולים הוטרינרי ישמח לסייע לכם בייעוץ להתאמת המזון המתאים לחיית המחמד שלכם.

לחצו ליצירת קשר

מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי